Naprawa komputerów SLCOMPUTER.PL
Firmy wg branż Komputery Serwis komputerowy Serwis sprzętu

Naprawa komputerów SLCOMPUTER.PL

Nazwa firmy: Naprawa komputerów SLCOMPUTER.PL

Adres: Marii Curie-Skłodowskiej 18/20, 10-110 Olsztyn

NIP: 7391126601

Strona www: https://slserwis.pl/oferta/naprawa-laptopow/

Telefon: + 48 508 388 870

Naprawa komputerów SLCOMPUTER.PL

Serwis komputerów to wszechstronna, kompleksowa usługa polegająca na naprawieniu każdego rodzaju problemów ze sprzętem, niezależnie od tego, czy dotyczą one jedynie software’u, czy również hardware’u. Naprawa laptopów, tak jak i naprawa komputerów klasycznych pozwoli na przyspieszenie ich działania, usunięcie złośliwego oprogramowania czy wymianę zepsutej części na nową.

Serwis komputerowy, mimo swojej nazwy, nie specjalizuje się jedynie w naprawach komputerów i laptopów. Klienci potrzebujący napraw innych urządzeń elektrycznych również mogą liczyć na kompleksową i fachową obsługę, a także szybkie i bezproblemowe rozwiązanie problemu. Zasięg działalności obejmuje przede wszystkim miasto Olsztyn i jego najbliższe okolice, lecz swoje urządzenia do naprawy przywożą klienci także z dalszych miejscowości.

W ofercie, oprócz serwisu sprzętu znajduje się także np. naprawa tabletów. Urządzenia te dość często dotykają problemu techniczne, których objawy mogą być różne. Tablet może chociażby nie odtwarzać dźwięku, lub po prostu nie chcieć się włączyć. W takim przypadku tylko profesjonalny serwis tabletów szybko rozpozna przyczynę, a następnie ją zlikwiduje. Naprawa tak komputerów, jak i tabletów czy innych urządzeń elektrycznych przez specjalistę gwarantuje przywrócenie urządzeń do stanu używalności i przedłużenie ich „życia” nawet o kilka lat.

Dojazd do firmy Naprawa komputerów SLCOMPUTER.PL

2 thoughts on “Naprawa komputerów SLCOMPUTER.PL”

  1. Na pewno jeden z najtańszych serwisów komputerowych w Olsztynie, a co najważniejsze cena idzie w parze z jakością wykonanych usług. Naprawiałem u chłopaków laptopa i nie było nigdy z nim problemu, więc z pełną świadomościom polecam Slserwis!

    1. @Piotrek zgadzam się z Tobą co do tego, że jest to jeden z najtańszych, a zarazem najlepszych serwisów komputerowych. Jednak mają tyle roboty, bo wszyscy do nich idą i czasami czas oczekiwania jest w wydłużony ale na pewno warto 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *