Auto Myjnia Korona
Detailing samochodowy Myjnia samochodowa

Auto Myjnia Korona

Nazwa firmy: Auto Myjnia Korona

Adres: Bolesława Krzywoustego 126, 51-421 Wrocław

NIP:

Strona www: http://www.myjniakorona.pl/

Auto Myjnia Korona

Chyba nie ma osoby, która nie zwróci uwagi na piękny samochód prawda? Marzy Ci się, by twój lakier na karoserii wyglądał tak jak gdyby auto dopiero co wyjechało z salonu? Dla nas to nie problem. Zapraszamy do Auto Myjnia Korona – jesteśmy grupą doświadczonych ludzi których pasją jest myjnia samochodowa ręczna cennik wrocław. Od samego początku naszej działalności stawiamy na jakość dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług klient może być pewny, że postaramy się zrobić wszystko, by był zadowolony i usatysfakcjonowany. Stosujemy najwyższej jakości produkty, a techniki którymi się posługujemy gwarantują najlepsze powłoki ochronne. Brzmi zachęcająco? Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Auto Myjnia Korona? Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy zajawkę do motoryzacji mają we krwi! Od wielu lat (blisko od dekady) zajmujemy się auto detailingiem i choć jest to nasza praca to z drugiej strony jest to także nasze ogromne hobby i pasja. Przez wiele lat zbieraliśmy doświadczenie po to, by dziś świadczyć naszym klientom usługi z najwyższej półki. Nieustannie szkolimy naszą kadrę pracowniczą, a także staramy się ulepszać wewnątrz nasz warsztat. Zapewniamy najlepsze powłoki ochronne ponieważ stosujemy jedynie produkty z wysokiej półki. Mimo napiętego grafiku nigdy nie zdarza się nam spóźnić – terminowość i satysfakcja naszych klientów to znak rozpoznawczy Auto Myjnia Korona. Czekamy na telefon od Ciebie!

Dojazd do firmy Auto Myjnia Korona

2 thoughts on “Auto Myjnia Korona”

  1. Bardzo dziękuję za namiary na sprawdzony auto detailing. Co prawda póki co z moim samochodem nic się nie dzieje to warto mieć kontakt. Jestem z okolicy i nigdy nie wiadomo kiedy takie usługi mi się przydadzą.

  2. Od dawna już myślałem nad tym żeby trochę mocniej zadbać o mój samochód jednak dużym problemem są finanse… szczególnie w tych trudnych czasach. Mam kilka pomysłów co do zmian i wiem jak chciałbym żeby wszystko wyglądało, ale jeszcze nie mam możliwości. Mimo wszystko dzięki za namiary!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *